Prapa te të gjitha raportet Id: 6994

Mbeturina

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 09:20, e enjte 29 shtator 2022

*Rr. Ibrahim Kelmendi

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose