Prapa te të gjitha raportet Id: 6991

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 13:26, e martë 27 shtator 2022

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose