Prapa te të gjitha raportet Id: 6895

Trotuar i dëmtuar

Raportuar në kategorinë Trotuar i dëmtuar nga anonim në 10:47, e mërkurë 25 maj 2022

Rr.Hamdi Berisha Malishevë

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose