Prapa te të gjitha raportet Id: 6894

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 09:23, e mërkurë 25 maj 2022

*

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose