Prapa te të gjitha raportet Id: 6893

Gropë n'rrugë

Raportuar në kategorinë Gropë n'rrugë nga anonim në 08:05, e mërkurë 25 maj 2022

* Rruga 2 korriku, pran shkolles se re Mihal grameno, veshtire e kalueshme per vetura!

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose