Prapa te të gjitha raportet Id: 6892

Tjera

Raportuar ne menyre anonime te 16:33, e martë 24 maj 2022

*rruga e bllokuar nga ndertimtari

RSS feed per te rejat rreth ketij problemi Prano email kur ka perditesime te ketij problemi

Përditësime

  • Kategoria u ndryshua nga 'Gropë n'rrugë' në 'Tjera'

    Postuar nga Ndreqe ne 15:03, e mërkurë 25 maj 2022

Komento apo Përditëso

Fotografia e obliguar

ose